Dużo zrobiliśmy

Robimy jeszcze więcej, a możliwości mamy nieograniczone
CoNowego?
W Opolu po raz piąty spotka się branża BSS
04.09.2017

W Opolu po raz piąty spotka się branża BSS

Od pięciu lat jesień biznesowa w Polsce otwierana jest konferencją Green Light for BSS in Opole. To jedno z najważniejszych wydarzeń sektora nowoczesnych usług dla biznesu organizowanych na południu Polski, które co roku gromadzi szerokie grono ekspertów branży BPO i SSC, przedstawicieli szkół wyższych oraz samorządów. 

W tym roku po raz pierwszy organizatorem konferencji będzie Pro Progressio. Nasza Fundacja wraz z władzami miasta oraz Partnerami przygotowała plan konferencji w taki spoób, abyśmy mogli z jednej strony skupić się na najwazniejszych wyzwaniach trendach i oczekiwaniach jakie sektor BSS w chwili obecnej ma przed sobą, ale z drugiej na celebrowaniu udanych pięciu lat rozwoju nowoczesnych usług dla biznesu w Opolu. 

Konferencja uzyskała wsparcie najważniejszych międzynarodowych i krajowych organizacji zajmujących się rozwojem i wspieraniem branży outsourcingu i centrów usług wspólnych. Wśród Partnerów konferencji znajdują się IAOP, GSA UK, Deutscher Outsourcing Verband oraz ABSL

Sponsorami tegorocznego wydarzenia są Capgemini oraz Grupa Nowy Styl. Wydarzenie zyskało także silne wsparcie mediów, dzięki którym o Green Light for BSS in Opole mogą się dowiedzieć zarówno polscy jak i zagraniczni czytelnicy i słuchacze. Patronatu medialnego konferencji udzielili TVP3, Radio Opole, Emerging-Europe, Link to Poland, Outsourcing-Journal, OutsourcingPortal, Outsourcing&More, Best2Invest, Poland Today oraz QBusiness.pl.

Konferencja Green Light for BSS in Opole odbędzie się 19 września 2017 roku w Filharmonii Opolskiej w Opolu. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie wydarzenia http://www.bsstour.com/opole/rejestracja

Bądź na bieżąco