Dużo zrobiliśmy

Robimy jeszcze więcej, a możliwości mamy nieograniczone
CoNowego?
Członek Klubu Pro Progressio, Digital Teammates, powalczy o nagrody Blue Prism
01.04.2019

Członek Klubu Pro Progressio, Digital Teammates, powalczy o nagrody Blue Prism

O tym, że świat usług RPA nabrał dużej dynamiki nie trzeba nikogo przekonywać. Robotyzacja i automatyzacja procesów zatacza coraz większe kręgi, a liczba firm dostarczających rozwiązania w tym zakresie stale rośnie.

Jednym z kluczowych dostawców rozwiązań RPA jest Blue Prism – organizacja, która co roku na swojej dorocznej konferencji nagradza firmy, które swoje wdrożenia RPA oparły o technologię oferowaną przez Blue Prism.

Podczas tegorocznej edycji Blue Prism World: Excellence in Enterprise RPA Awards, w finale znalazła się polska firma Digital Teammates. Co istotne ten łódzki gracz jest na krótkiej liście finalistów w aż dwóch kategoriach:

 • Value Driver Excellence – w tej kategorii Digital Teammates został nominowany za fabrykę robotów i unikatowy model wynajmu robotów; Pozostali finaliści to Bank of Ireland, Lloyds Bank, Mashreq Bank i Telstra
 • People’s Choice – jak sama nazwa wskazuje to głosowanie publiczności. W tej kategorii Digital Teammates jest w wąskim gronie wybranych zgłoszeń ze wszystkich 35 finalistów ze wszystkich kategorii. Firma konkuruje z Mashreq Bank, Australian Department of Industry, Innovation and Science, Jaguar Land Rover, Shroders, Arla Foods, Shop Direct, OP Financial Group i Port of Rotterdam.

Czy łatwo było Digital Teammates dotrzeć do grona finalistów?

Firma została wyróżniona za nowy i unikalny model dostarczania robotów i właśnie nowatorskie i kreatywne podejście do wyzwań związanych z automatyzacją pracy biurowej i samą robotyzacją przekonały kapitułę, by umieścić ją w gronie wyróżnionych, wśród wielkich globalnych korporacji. W skrócie, charakterystykę fabryki robotów Digital Teammates możemy opisać jak poniżej:

Wyzwania:

 • Dostarczanie Cyfrowych Pracowników  formie wynajmu bez wstępnych inwestycji
 • Możliwość  czerpania korzyści z posiadania Cyfrowych Pracowników  bez koniczności budowania kompetencji robotycznych wewnętrznie
 • Wielkie zapotrzebowanie na rynku pracy na wykwalikowanych developerów RPA

Rozwiązanie:

 • Unikatowa oferta dostarczania Cyfrowych Pracowników w formie usługi wynajmu dzięki m.in. automatycznym testom przeprowadzanym przez roboty
 • Fabryka Robotów oparta na własnych narzędziach zbudowanych do platformy Blue Prism
 • Pasterze Robotów Digital Teammates są wysokiej klasy specjalistami RPA, nie posiadającymi wykształcenia IT

Wynik:

 • Natychmiastowe ROI – koszt wynajmu robota stanowi część kosztów pracownika
 • Średni czas wdrażania to 3,5 tygodnia
 • Ponad 40% Pasterzy Robotów Digital Teammates to kobiety

Trzymajmy kciuki za Digital Teammates – wyniki konkursu poznamy już w środę 03/04/2019. Więcej o konkursie można się dowiedzieć ze strony https://blueprismworld.com/awards/excellence-in-enterprise-rpa-awards-2019/

Digital Teammates jest członkiem Klubu Pro Progressio – organizacji zrzeszającej profesjonalistów i ekspertów z branży nowoczesnych usług dla biznesu. 

Bądź na bieżąco Zapisz się na newsletter: