Dużo zrobiliśmy

Robimy jeszcze więcej, a możliwości mamy nieograniczone
CoNowego?
Kingsman w gronie Partnerów Pro Progressio
21.03.2019

Kingsman w gronie Partnerów Pro Progressio

Pod koniec marca do grona Partnerów Fundacji Pro Progressio dołączył Kingsman Finance - organizacja, która w profesjonalny sposób zajmuje się zakupami produktów Premium. 

Jak sami o sobie mówią Kingsman Finance jest Multibrokerem z pasją do motoryzacji i finansów. 

To organizacja, która każdego swojego Partnera i Klienta traktuje na poziomie VIP. To ludzie, którzy patrzą na zakupy samochodów i innych produktów premium z poziomu nie tylko samej ceny, ale również relacji biznesowych i poziomu obsługi klienta. Tworząc markę Kingsman Finance mieli w zamyśle dostarczanie między innymi bezpieczeństwa transakcji u jego źródła, stabilnej i rzetelnej obsługi w trakcie, ale również po zakupie oraz o kompleksowym podejściu do finansowania oraz ubezpieczania marzeń swoich klientów. 

W marcu 2019 Kingsman Finance dołączył do grona Partnerów Pro Progressio. W ramach współpracy Kingsman Finance wspierać będzie Fundację Pro Progressio w szeregu różnych procesów finansowych, a dodatkowo swoim doświadczeniem Kingsman, będzie także wspierał członków Klubu Pro Progressio

"Ekspertyza i wsparcie KIngsman Finance, to dla nas bardzo cenne zaplecze służące dalszemu rozwojowi działalności Fundacji Pro Progressio. Bardzo się cieszę, że nasze drogi się spotkały i liczę na owocną współpracę. Jestem przekonany, że z doświadczenia i wielu ciekawych inicjatyw Kingsmana skorzystają także członkowie Klubu Pro Progressio" - powiedział Wiktor Doktór, Prezes Pro Progressio.

"Na co dzień pracujemy z biznesem i nie ma dla Nas nic cenniejszego niż pozytywny ślad jaki po sobie pozostawiamy podczas współpracy z przedsiębiorcami. Jesteśmy w zupełności nastawieni na dobry i uczciwy biznes, ale również dzielenie się naszą wiedzą oraz doświadczeniami w branży produktów Premium, głównie z branży finansowej, z której My jako Zarząd Spółki i nasi współpracownicy się wywodzą. Jesteśmy pewni, że wspólnie z Pro Progressio wesprzemy merytorycznie i aktywnie działania Fundacji i na wielu płaszczyznach będziemy wspierać członków Klubu Pro Progressio. Dziękujemy za zaufanie i możliwość przystąpienia do tak elitarnego grona przedsiębiorców". - powiedział Dariusz Olejnik , Wiceprezes Kingsman Finance.

Bądź na bieżąco Zapisz się na newsletter: