Dużo zrobiliśmy

Robimy jeszcze więcej, a możliwości mamy nieograniczone
CoNowego?
O SSC porozmawiamy w Poznaniu
02.10.2017

O SSC porozmawiamy w Poznaniu

Już 18 października w Hotelu IBB Anedersia w Poznaniu odbędzie się konferencja branżowa zatytułowana: „Nowe wyzwania Centrów Usług Wspólnych”. Jest to kolejne wydarzenie z serii THE BSS TOUR

Celem konferencji jest omówienie NAJważniejszych trendów w obszarze Centrów Usług Wspólnych, jak również zwrócenie uwagi na NAJistotniejsze wyzwania menedżerskie, stojące przed branżą w związku ze zmianami legislacyjnymi, transformacjami rynkowymi, postępującą robotyką oraz nowymi metodami optymalizacji procesów. 

„Centra usług wspólnych to szansa na usprawnienie procesów wewnętrznych nie tylko dla przedsiębiorstw, ale również dla jednostek terytorialnych. CUW umożliwiają efektywniejsze wykorzystanie posiadanych zasobów na bardzo wielu polach i warto o tym mówić w każdym miejscu Polski” – mówi socjolog organizacji dr Krzysztof Kubiak z Fundacji Pro Progressio.

W programie konferencji:

1. Strategia CUW: od procesów transakcyjnych do wyspecjalizowanego centrum kompetencji i analiz.

2. Budowa modelu GBS (Globalnego Centrum Kompetencji).

3. „Sufit”, czyli gdzie jest granica (wynagrodzenia; automatyzacja; centralizacja).

4. Operacyjna strona sektora SSC vs bieżące wyzwania.

5. Prelekcja gościa specjalnego.

6. Cocktail networkingowy.

Kogo będzie można spotkać

Kolejne części wydarzenia zostaną poprowadzone przez polskich i międzynarodowych ekspertów branży nowoczesnych usług dla biznesu. Prelegentami będą zarówno szefowie SSC, jak i osoby z firm doradczych, consultingowych i innych instytucji bezpośredniego otoczenia SSC.

Dlaczego Poznań?

Wybór Poznania jako miejsca kolejnej konferencji nie jest przypadkowy. Tutejsza aglomeracja od wielu lat jest jednym z najszybciej rozwijających się ośrodkiem zewnętrznych usług biznesowych w Polsce. Od ponad dekady chętnie lokują się tutaj międzynarodowe firmy ze swoimi centrami operacyjnymi.

Zgłoś swój udział

Zapisy na konferencję odbywają się za pośrednictwem strony internetowej: http://www.bsstour.com/poznan/. Liczba uczestników wydarzenia jest ograniczona.

Na wszystkie pytania odnośnie wydarzenia odpowiada przedstawiciel organizatora:

Patrycja Jerzykowska
Business Development Manager
tel. +48 887 104 500
e-mail: patrycja.jerzykowska@proprogressio.pl

Bądź na bieżąco Zapisz się na newsletter: