Dużo zrobiliśmy

Robimy jeszcze więcej, a możliwości mamy nieograniczone
CoNowego?
Warsztaty Corporate Differently
09.05.2018

Warsztaty Corporate Differently

Jak być liderem, za którym sam byś poszedł?

‘Jedną z najważniejszych decyzji jaką podejmujemy w naszym profesjonalnym życiu to wybranie nazwiska managera. Kiedy wybierzemy źle, wówczas nic nie jest wstanie naprawić naszej decyzji. Ani płaca, dodatkowe benefity, piękne biuro czy oferta szkoleń’ – CEO Instytutu Gallupa.

Wg tego samego instytutu ponad 50% ludzi odeszła od managera choć raz w swojej karierze. Firmy przezywają kryzys przywództwa – tylko 30% ludzi jest zaangażowanych w pracy, ponad 70% jest niezadowolonych. A jednocześnie sam manager jest odpowiedzialny za 70% zaangażowania bezpośrednich pracowników. Dodatkowo ponad 60% ludzi ma problemy ze snem właśnie z powodu relacji z bezpośrednim przełożonym. To są liczby globalne.

Walka o talent spędza sen z powiek niejednego lidera, z drugiej strony ludzie często robią inne rzeczy niż te, do których mają zdolności i predyspozycje.

Jeśli więcej liderów będzie rozumieć, że ich rolą jest stwarzać możliwości i środowisko do tego, żeby ludzie mogli się rozwijać, mogli wykorzystywać swoje mocne strony i wreszcie mieli poczucie, że pracują dla szerszego kontekstu, to żadnej wojny o talent by nie było, a ludzie w dużo większym stopniu mieliby pracę marzeń.

Tylko jak to zrobić?

Zapraszamy serdecznie wszystkich liderów, team liderów i senior managerów na niezwykle ciekawy i praktyczny warsztat pt.

„Corporate Differently” – czyli jak być liderem, za którym sam byś poszedł?

Na bazie swoich doświadczeń biznesowych i pracy w dziesiątkach firm, dwie osoby Monika Reszko – psycholog biznesu, mentor liderów i menedżerów oraz  Krzysztof Herdzik – ekspert ds. procesów biznesowych opracowali „Corporate Differently” - model diagnostyczny, dzięki któremu możliwe będzie zbudowanie spersonalizowanego modelu przywództwa i zarządzania.

O modelu, tym jak go wykorzystać i jakie korzyści może dać opowiedzą na warsztacie, który odbędzie się 25-go maja, w godz. 11.00 – 15.00, w budynku Argon, w kompleksie Alchemia, w Gdańsku, ul. Grunwaldzka, piętro 7.

Warsztat przyczyni się do podniesienia pewności siebie, jako lidera. Pozwoli na stworzenie spersonalizowanego stylu przywództwa. Uczestnicy poznają najlepsze sposoby budowania zaangażowania i lojalności pracowników, komunikacji oraz zarządzania zmianą. Poprzez poznanie siedmiu poziomów wartości, wg których pracownicy rozwijają się, uczą, przyjmują informację zwrotną czy reagują na zmiany możliwe będzie pogodzenie zróżnicowanego środowiska, w którym ludzie mają różne cele, priorytety, wiek czy narodowość tak, żeby wspólnie mieli przyjemność z pracy uzyskując ponadprzeciętne efekty.

Warsztat odbędzie się 25-go maja, w Gdańsku. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy do rezerwacji: https://corporatedifferently.evenea.pl/

Pro Progressio jest Partnerem warsztatu.

Bądź na bieżąco Zapisz się na newsletter: