Inwestycje zagraniczne, Edukacja, Promocja

Fundacja Pro Progressio zajmuje się wspieraniem miast w pozyskiwaniu inwestycji zagranicznych, edukacją biznesu i studentów w obszarze usług dla biznesu oraz promocją najlepszych praktyk biznesowych.

Fundacja

Fundacja Pro Progressio zajmuje się rozwojem branży outsourcingu i nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Fundacja współpracuje z sektorem publicznym (miasta, agencje rozwoju regionalnego, specjalne strefy ekonomiczne, parki naukowo-technologiczne, parki przemysłowo-technologiczne) i prywatnym w Polsce oraz międzynarodowymi organizacjami sektora outsourcingu, takimi jak np. IAOP, Global Sourcing Association, Deutscher Outsourcing Verband. Wśród organizacji, z którymi współpracuje Fundacja są zarówno dostawcy usług, firmy szkoleniowe, rekrutacyjne, deweloperzy nieruchomości biurowych, firmy doradcze, szkoły wyższe jak również indywidualni eksperci branżowi.

W ramach działań Fundacji Pro Progressio znajduje się popularyzacja Polski jako optymalnej lokalizacji na inwestycje typu nearshoring i offshoring, edukacja o branży outsourcingowej i centrach usług wspólnych oraz promocja firm świadczących usługi dla biznesu.

Terenem działalności Fundacji jest obszar Rzeczypospolitej Polskiej, przy czym w zakresie niezbędnym dla właściwego realizowania celów, Fundacja prowadzi działalność także poza granicami Polski, w szczególności w Unii Europejskiej.

Do góry
Bądź na bieżąco Zapisz się na newsletter: