Inwestycje zagraniczne, Edukacja, Promocja

Fundacja Pro Progressio zajmuje się wspieraniem miast w pozyskiwaniu inwestycji zagranicznych, edukacją biznesu i studentów w obszarze usług dla biznesu oraz promocją najlepszych praktyk biznesowych.

Ambasadorzy White Tigers

Fundacja Pro Progressio jest reprezentowana w polskich miastach poprzez Ambasadorów. Nasi Ambasadorzy "White Tigers", to eksperci w wielu dziedzinach biznesu, z szeroką wiedzą o rozwoju przedsiębiorczości i dużym bagażem doświadczeń w sektorze publicznym i prywatnym.

Pro Progressio z dumą prezentuje osoby, z którymi mamy przyjemność na co dzień współpracować.

Dorota Nowak Warszawa

 

Posiada bogate doświadczenie zdobyte w renomowanych międzynarodowych korporacjach, w tym, w firmach z branży doradczej, takich jak PwC Polska, Bain & Company, Kelly Services, Manpower. Dotychczas pełnione funkcje związane były z obszarami: HR, rekrutacja, zarządzanie globalnymi projektami, office management. Ekspert w dziedzinie rekrutacji Talentów do branży outsourcingowej, zarządzania projektami rekrutacji wolumenowych, a także specjalista w zakresie rekrutacji do branży konsultingowej w Polsce oraz w Europie. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w roli doradcy Klienta ze znaczącym wpływem na rozwój sektora usług wspólnych w Polsce.

Od kwietnia 2017 pełni rolę Partnera Zarządzającego w firmie HCIT Masters Advisory, zaś Białym Tygrysem Pro Progressio jest od września 2017.

Izabela Kazimierska Warszawa

 

Izabela zarządza dywizją Multilingual Business Services w agencji rekrutacyjnej Devire, specjalizując się w realizacji projektów dla sektora SSC/BPO.  Posiada 14-letnie doświadczenie w zakresie marketingu inwestycyjnego, współpracy z inwestorami z Polski i z zagranicy oraz w zarządzaniu projektami. Przez ostatnie 12 lat związana głównie z sektorem Usług Wspólnych na rynku polskim. Obecnie jest odpowiedzialna za rozwój współpracy oraz budowę partnerstw strategicznych z klientami, dostawcami i stowarzyszeniami branżowymi BSS. Ocenia, bada i wprowadza nowe rozwiązania oraz możliwości biznesowe z zakresu HR dla klientów z sektora Usług Wspólnych.

Ekspert w zakresie analizy zasobów ludzkich, doskonalenia procesów i redukcji kosztów zatrudnienia. Współpracowała i realizowała projekty dla firm z sektorów ICT, Finansowego, Farmaceutycznego, Przemysłowego, Energetycznego i sektora publicznego.

Białym Tygrysem Pro Progressio jest od września 2017.

Marcin Piątkowski Trójmiasto

 

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu inwestycji i ich bezpośredniej obsłudze. Dysponuje szeroką wiedzą na temat prowadzenia inwestycji w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego. Zajmował się bezpośrednio lub nadzorował przygotowanie wielu kompleksowych ofert inwestycyjnych, studiów lokalizacyjnych i studiów wykonalności. Współtwórca inicjatywy Invest in Pomerania, która dwukrotnie została uznana przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu za najlepszą instytucję wspierającą inwestorów. W chwili obecnej zarządza zespołem odpowiedzialnym za komercjalizację przestrzeni biurowych w Parku Biurowym Alchemia w Gdańsku.

Wieloletni przyjaciel Pro Progressio, w gronie Białych Tygrysów od września 2017.

Mariusz Wiśniewski Trójmiasto

 

Mariusz ma ponad 8 letnie doświadczenie w branży nieruchomości reprezentując najemców podczas transakcji w całej północnej Polsce. Ma na swoim koncie ponad 100 transakcji, których wartość przekracza 200 mln USD. Od 2011 roku obsługuje co drugą transakcję na rynku biurowym w Trójmieście. Uczestniczył w najtrudniejszych negocjacjach na trójmiejskim rynku nieruchomości ostatnich lat (m.in. Arla Foods, Epam, Sii, Intel, Alexander Mann Solutions, Staples, Swarovski oraz Bank BPH). Mariusz z sukcesem nadzorował wdrażanie wszystkich głównych linii biznesowych CBRE (BCD, WPS, Design) w północnej Polsce i nieustannie ma wkład w ich skuteczny rozwój.

Białym Tygrysem Pro Progressio jest od lipca 2017.

Monika Reszko Trójmiasto

 

Ekspert ds. komunikacji i relacji wewnętrznych, psycholog, autor i koordynator programów rozwojowych dla biznesu. Ekspert Pracowni Employer Branding, pomysłodawca konferencji, seminariów i wydarzeń sportowych. Wprowadziła pionierski cykl konferencji HR Śniadania, a także konkurs HR Osobowość, wyłaniający najlepszych praktyków HR w Polsce. Spod jej rąk wyszedł także największy otwarty turniej biznesowy w Polsce Beach Volleyball Business Cup (www.bvbcup.pl) oraz unikatowy projekt CSR, adresowany do młodzieży z domów dziecka www.projekt-nastart.pl, którego ambasadorami są Iwona Guzowska, Dariusz Michalczewski i Jarosław Bieniuk. Ma na swoim koncie blisko 3500 godzin szkoleniowych, współpracę z ponad 50 firmami i organizacjami, ponad 3000 uczestników szkoleń, warsztatów i seminariów.

W gronie Białych Tygrysów Pro Progressio od września 2017.

Maciej Kandybowicz Gdynia

Pełni funkcję Leasing Manager w firmie Vastint Poland, gdzie odpowiada za komercjalizację projektów biurowych na terenie Gdyni. Wykorzystuje do tego swoje ponad 11 letnie doświadczenie w branży nieruchomości, które zdobył pracując wcześniej m.in. dla firmy Torus i międzynarodowej firmy deweloperskiej Hines.

Maciej jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego, o specjalności Diagnozowanie Ekonomiczne i Funkcjonowanie Przedsiębiorstw. Ukończył także studia podyplomowe z zarządzania sprzedażą w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Białym Tygrysem Pro Progressio jest od maja 2018.

Mieszko Czarnecki Szczecin

 

Mieszko Czarnecki – szczecinianin. Kierował Wydziałem Obsługi Inwestorów i Biznesu w Urzędzie Miasta Szczecin. Później dyrektor regionalny Colliers International Poland. Współpracował w Polsko-Ukraińską i Skandynawsko-Polską Izbą Gospodarczą. Pijarowiec. Wykładowca akademicki, bulista, hodowca najmniejszej na świecie rasy psów. Zakochany bez pamięci w żonie i córce. Dziś zmienia Szczecin, odpowiadając za komercjalizację największego w swoim mieście kompleksu biurowo-hotelowego – Posejdona.

W gronie Białych Tygrysów Pro Progressio od września 2017.

Aleksandra Suszczewicz Łódź

 

W trakcie realizacji działań Aleksandra Suszczewicz współpracowała z szeregiem inwestorów zagranicznych i krajowych, zarówno wchodzących na rynek łódzki, jak i dopiero rozwijających się. Koordynowała procesy inwestycyjne dla wielu znanych globalnych marek jako wysokiej rangi przedstawiciel sektora publicznego (Dyrektor Biura Obsługi Inwestora w Urzędzie Miasta Łodzi, które współtworzyła oraz w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej).

Aleksandra jest specjalistką w zakresie pozyskiwania i obsługi oraz doradztwa inwestorom z branży nowoczesnych usług dla biznesu. Posiada szeroką i gruntowną wiedzę dotyczącą wsparcia rozwoju i  aktywności inwestorów w obszarach takich jak: employer branding, profilowanie czy mapping pracowniczy, promocja wizerunkowa. 

Białym Tygrysem Pro Progressio jest od września 2017

Sebastian Osuch Kraków

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu ze specjalnością: Inwestycje Kapitałowe i Strategie Finansowe Przedsiębiorstw. W Grupie Nowy Styl od blisko 8 lat. Pracując jako Project Manager koordynował i wspierał największe projekty sprzedażowe w Polsce. W kolejnych latach był odpowiedzialny za kreowanie działań sprzedażowych, głównie w południowej Polsce. Od ponad dwóch lat koordynuje strategię Grupy Nowy Styl dla specjalistycznego rynku BPO/SSC/ITO. Odpowiada za kreowanie nowej koncepcji podejścia do branży, opartej na tworzeniu interdyscyplinarnych zespołów łączących działania sprzedażowe, HR, marketingowe z profesjonalistami z tych obszarów. Od stycznia 2018 roku zarządza sprzedażą w miastach regionalnych w Polsce.

Do grona Białych Tygrysów Pro Progressio dołączył w czerwcu 2018. 

Agnieszka Walter

Mountain View

(Kalifornia)

Agnieszka Walter, Założycielka firmy Star Hunt - Executive Search oraz Współzałożycielka SparkSub – Consulting. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży rekrutacyjnej zarówno w Polsce jak i w Europie. Wcześniej zarządzała projektami międzynarodowymi w Grafton Recruitment w Dublinie a przez ostatnie 10 lat jako Dyrektor Generalna pracowała dla firm takich jak CPL Jobs i Kelly Services w Polsce.  Aktualnie specjalizuje się w projektach executive search, doradza klientom w zakresie HR oraz pomaga inwestorom zagranicznym otwierać przedstawicielstwa w regionie CEE. Ukończyła Muskingum University w USA, Universität Passau w Niemczech oraz Uniwersytet Warszawski.

Do grona Białych Tygrysów Pro Progressio dołączyła w sierpniu 2018.

Sebastian Bedekier Poznań

Sebastian Bedekier, Partner, Dyrektor Regionalny w Poznaniu, Colliers International, dołączył do Colliers International w 2012 roku. Jest odpowiedzialny za rozwój firmy w Poznaniu i regionie, aktywne poszukiwanie klientów oraz doradztwo przy wynajmie powierzchni biurowej. Współpracuje z firmami z sektora finansowego, prawnego, audytorskiego, medycznego, informatycznego, nowych technologii, transportu lotniczego i wielu innych. Sebastian specjalizuje się w projektach typu BPO i SSC. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie współpracy z sektorem publicznym. Przed dołączeniem do Colliers Sebastian zajmował stanowisko Dyrektora Biura Obsługi Inwestorów i Promocji Inwestycji w Urzędzie Miasta Poznania. Odpowiadał za pozyskiwanie, doradztwo i obsługę firm zainteresowanych rozpoczęciem działalności na terenie Poznania i zachodniej Polski.

Do grona Białych Tygrysów Pro Progressio dołączył we wrześniu 2018.

Paweł Łopatka Wrocław

Paweł Łopatka, Dyrektor Zarządzający Spółki SoftServe Poland. Doświadczony Executive Manager, zarówno na poziomie strategicznym i operacyjnym z umiejętnością kierowania organizacjami, projektami i zespołami w czasach ciągłych zmian. Były członek zarządu Project Management Institute Poland Chapter. Mentor i coach środowisk startapowych w Polsce. Ukończył Politechnikę Opolską, Uniwersytet Abertay w Dundee oraz studia doktoranckie w zakresie zarządzania strategicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Swoje międzynarodowe doświadczenie zdobywał w firmach, takich jak: Redknee, Nokia i BBC Scotland.

Do grona Białych Tygrysów Pro Progressio dołączył w październiku 2018.

Do góry
Bądź na bieżąco Zapisz się na newsletter: