Inwestycje zagraniczne, Edukacja, Promocja

Fundacja Pro Progressio zajmuje się wspieraniem miast w pozyskiwaniu inwestycji zagranicznych, edukacją biznesu i studentów w obszarze usług dla biznesu oraz promocją najlepszych praktyk biznesowych.

Badania i raporty

Focus on Trójmiasto 2014
12.09.2014

Focus on Trójmiasto 2014

Trójmiasto, to przykład doskonale współpracującej metropolii skupionej wokół trzech głównych miast – Gdańska, Gdyni i Sopotu – położonych na północy Polski, z bezpośrednim dostępem do morza, własnym lotniskiem i węzłem kolejowym. Dla sektora outsourcingu, to jeden z najdynamiczniej rozwijających się ośrodków miejskich w Polsce o powierzchni blisko 415 km2 i ludności przekraczającej 740 tysięcy mieszkańców.
Zapraszamy na Focus on Trójmiasto!
Pobierz:
Focus on Lublin PL - VIII 2014
11.08.2014

Focus on Lublin PL - VIII 2014

Lublin to największe i najprężniej rozwijające się miasto w Polsce Wschodniej, silny, regionalny ośrodek akademicki, kulturalny i gospodarczy. Bliskie położenie miasta w sąsiedztwie wschodniej granicy Unii Europejskiej ma strategiczne znaczenie zarówno dla mieszkańców, jak i inwestorów. Lublin to pierwsze miasto regionu, które rozpoczęło i z sukcesem kontynuuje proces pozyskiwania inwestycji o charakterze outsourcingowym.
Pobierz:
Focus on Poznań VII 2014
31.07.2014

Focus on Poznań VII 2014

Raport Focus on Poznań prezentujący najważniejsze informacje o atrakcyjności inwestycyjnej Poznania.
Pobierz:
Focus on Łódź
02.06.2014

Focus on Łódź

Łódź, to jedna z nielicznych polskich aglomeracji, która w ma wpisaną branżę BPO w strategię rozwoju miasta. Centralne położenie w Polsce, własne lotnisko, bliskość dwóch autostrad i  niedaleka odległość od Warszawy powoduje, że miasto Łódź jest często wybierane przez inwestorów chcących ulokować centra BPO i SSC w tej lokalizacji. Łódź to także miasto dbające o rozwój umiejętności językowych wśród swoich mieszkańców. Od wielu lat z powodzeniem jest tu realizowany projekt pod nazwą “Młodzi w Łodzi Językowzięci”, którego celem jest dofinansowanie i rozwój znajomości języków wśród młodych pracowników. Z programu tego głównie korzystają pracownicy sektora outsourcingu.
Pobierz:
Raport: Bibliografia Outsourcingu
07.05.2013

Raport: Bibliografia Outsourcingu

Kompendium wiedzy o piśmiennictwie dotyczącym outsourcingu. Analiza 7245 opisów i publikacji.
Pobierz:
Bądź na bieżąco Zapisz się na newsletter: