Inwestycje zagraniczne, Edukacja, Promocja

Fundacja Pro Progressio zajmuje się wspieraniem miast w pozyskiwaniu inwestycji zagranicznych, edukacją biznesu i studentów w obszarze usług dla biznesu oraz promocją najlepszych praktyk biznesowych.

Działalność

Prelekcje
Prowadzimy prelekcje podczas krajowych i międzynarodowych wydarzeń poświęconych rozwojowi przedsiębiorczości, outsourcingowi i usługom dla biznesu. Podczas prelekcji pełnimy rolę moderatorów, panelistów oraz speakerów. Pomagamy organizatorom wielu wydarzeń zadbać o najwyższy poziom merytoryczny spotkań.
Wykłady
We współpracy ze szkołami średnimi oraz uczelniami, jak również z organizacjami studenckimi prowadzimy wykłady z zakresu przedsiębiorczości, nowoczesnych usług dla biznesu i outsourcingu. Współpracę ze szkołami i uczelniami stale rozwijamy. Wykłady prowadzimy na terenie Polski oraz poza granicami kraju. Dostarczamy także informacje do zeszytów naukowych zagranicznych uczelni, w tym do materiałów wydawanych przez University of Oxford, Saïd Business School.
Raporty
Analizujemy bieżącą sytuację na runku usług, prowadzimy badania, publikujemy raporty, benchmarki oraz infografiki prezentujące aktualne informacje o branży outsourcingu i usług dla biznesu. Raporty przygotowujemy na podstawie bieżącej analizy sytuacji w branży usług, ale także i na zlecenie prywatnych i publicznych podmiotów. Korzystamy z doświadczenia i wiedzy ekspertów z dziedzin outsourcingu, consultingu, HR, Real Estate i wielu innych.
Promocja gospodarcza
Wspieramy miasta, agencje rozwoju regionalnego oraz specjalne strefy ekonomiczne w promocji gospodarczej i inwestycyjnej. Uczestniczymy w krajowych i międzynarodowych wydarzeniach, podczas których promujemy atrakcyjność inwestycyjną Polski. Współpracujemy z międzynarodowymi stowarzyszeniami w Europie oraz Ameryce Północnej celem promocji gospodarczej Polski.
Lobbing
Zajmujemy się promocją najlepszych praktyk biznesowych.
W celu usprawniania rozwoju sektora usług dla biznesu współpracujemy z instytucjami sektora publicznego, w tym z centrami obsługi inwestora, specjalnymi strefami ekonomicznymi i agencjami rozwoju regionalnego.
Bądź na bieżąco Zapisz się na newsletter: