CASPEN

Consulting, Advisory, Support, Promotion, Education, Networking

Członkowie

4 results
4 resultsJesteśmy wyjątkową grupą ludzi, których łączy wspólny cel: usprawnianie, reorganizacja i rozwijanie tych biznesów, które rzeczywiście poszukują rozwiązań i chcą zmiany. Łączą nas nie tylko doświadczenia i wiedza, ale przede wszystkim chęć ciągłego doskonalenia: zarówno naszych Klientów, jak i metod, którymi się posługujemy.
4 Synchronicity
4 Synchronicity4 Synchronicity to zespół profesjonalnych doradców biznesowych z długoletnią praktyką w modelowaniu procesów biznesowych w obszarach Centrów Usług Wspólnych. Dzięki elastycznemu podejściu w procesie definiowania potrzeb oraz znajomości mechanizmów i narzędzi jakie zdobyliśmy pracując dla topowych amerykańskich oraz europejskich firm z Fortune 500 doskonale odnajdujemy się w roli konsultantów zewnętrznych, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów. Angażujemy się w proces transformacji struktur organizacyjnych różnej wielkości firm, zarówno w skali globalnej jak i regionalnej. Koncentrujemy się na doskonaleniu procesów, wzroście efektywności i konkurencyjności w obszarach operacyjnych.
Adaptive SAG
Adaptive SAGZałożona w 2015 r. partnerska grupa doradcza powstała w wyniku połączenia sił liderów usług biznesowych i outsourcingu oraz niezależnych doradców w celu świadczenia kompleksowego wsparcia dedykowanego dla funkcji operacyjnych i okołobiznesowych, opartego na światowej klasy praktykach zarządzania oraz skutecznych i sprawdzonych rozwiązaniach procesowych i technologicznych.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.Adecco jest światowym liderem wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego. W Polsce jesteśmy obecni od 1994 roku. Otworzyliśmy ponad 50 biur pracy tymczasowej, stałej oraz placówek on-site - lokalnych przedstawicielstw utworzonych przy dużych Klientach, w blisko 30 miastach w całym kraju. Dzięki takiej ekspansji pracodawcy i potencjalni pracownicy mają ułatwiony dostęp do naszych usług. Adecco Poland jest członkiem i jednym z założycieli Polskiego Forum HR zrzeszającego największe firmy świadczące usługi doradztwa personalnego w Polsce.
Alfavox
AlfavoxAlfavox Sp. z o.o. jest dostawcą zaawansowanych platform dla systemów telekomunikacyjnych klasy contact center, które dedykowane są małym, średnim i dużym odbiorcom.
Algotech
AlgotechALGOTECH jest znaczącą międzynarodową firmą europejską dostarczającą rozwiązania teleinformatyczne dla przedsiębiorstw. Firma jest najwyższej klasy ekspertem od Call Center i Contact Center oraz nowoczesnej komunikacji.
Antal
Antal Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki. Jako jedna z pierwszych firm rekrutacyjnych na polskim rynku wprowadziliśmy macierzowy podział zespołów, dzięki czemu nasi konsultanci specjalizują się zarówno w rekrutacji w zakresie sektora, jak i stanowiska. Obecnie w Antal działa 9 dywizji rekrutacyjnych oraz zespoły doradzające firmom w zakresie oceny i rozwoju pracowników, employer brandingu oraz analiz rynkowych.
AVON FSSC
AVON FSSCAVON FSSC jest globalnym partnerem biznesowym w obszarze finansowo-księgowym dla wszystkich jednostek AVON w regionach EMEA oraz North America.

Pełnimy wiodącą i wspierającą rolę we wszystkich procesach transformacyjnych zmierzających do standarazycji i ulepszania w ramach AVON na całym świecie.
BTech
BTechZałożyciele firmy poznali się w 1998 roku, są ekspertami w dziedzinie technologii informatycznych z bardzo dużym doświadczeniem biznesowym, uczestniczyli w wielu krajowych i międzynarodowych projektach IT. Do tej pory są zafascynowani możliwościami i korzyściami, jakie system SAP przynosi swoim klientom.
Bydgoszcz
BydgoszczBydgoszcz, to szybko rozwijające się miasto, czemu sprzyja korzystne położenie i rozwój komunikacji. Nowoczesny terminal pasażerski Portu Lotniczego obsługuje połączenia krajowe i zagraniczne.
Do góry
Bądź na bieżąco Zapisz się na newsletter: