CASPEN

Consulting, Advisory, Support, Promotion, Education, Networking

Partnerzy klubu

4Synchronicity
4Synchronicity4 Synchronicity to zespół profesjonalnych doradców biznesowych z długoletnią praktyką w sektorze usług dla biznesu (Shared Services Centres), jak również udokumentowaną historią sukcesów w definiowaniu i określaniu potrzeb, ocenianiu możliwości biznesowych oraz we wdrażaniu zmian na potrzeby międzynarodowych przedsiębiorstw. Nasze dotychczasowe doświadczenia w realizacji różnego rodzaju projektów oraz działania strategiczne są wypadkową samodzielnie podjętych inicjatyw oraz współpracy z wiodącymi globalnymi korporacjami.
Adaptive SAG
Adaptive SAGZałożona w 2015 r. partnerska grupa doradcza powstała w wyniku połączenia sił liderów usług biznesowych i outsourcingu oraz niezależnych doradców w celu świadczenia kompleksowego wsparcia dedykowanego dla funkcji operacyjnych i okołobiznesowych, opartego na światowej klasy praktykach zarządzania oraz skutecznych i sprawdzonych rozwiązaniach procesowych i technologicznych.
PwC
PwCPwC jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi doradcze. Korzystając z wiedzy i kwalifikacji blisko 180.000 pracowników w 158 krajach, PwC buduje relacje z klientami dzięki usługom świadczonym w oparciu o zasady najwyższej jakości, przejrzystości i uczciwości w działaniu. W Polsce PwC zatrudnia zespół ponad 1700 specjalistów i kadry wspierającej w siedmiu miastach: w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Oferta PwC jest kierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki - zarówno do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.
Sandler Training
Sandler TrainingSandler Training Polska jest częścią międzynarodowej organizacji doradczo-szkoleniowej Sandler Training, posiadającej ponad 250 oddziałów w 25 krajach na całym świecie. Realizujemy projekty podnoszące efektywność sprzedażową dla działów handlowych, doradców, zespołów BPO, menedżerów sprzedaży i przedstawicieli zawodów eksperckich (prawników, doradców podatkowych, finansistów, projektantów).
Do góry
Bądź na bieżąco Zapisz się na newsletter: