CASPEN

Consulting, Advisory, Support, Promotion, Education, Networking

SSC Lions

SSC Lions to nowy projekt uruchomiony w ramach Klubu Pro Progressio kierowany do Centrów Usług Wspólnych prowadzących działalność operacyjną w Polsce. Centra typu SSC w ramach projektu SSC Lions uzyskują te same narzędzia komunikacyjne co pozostali członkowie Klubu Pro Progressio. Zarówno OutsourcingPortal oraz magazyn Outsourcing&More mogą być wykorzystywane do działań employer brandingowych, rekrutacyjnych, jak również jako platformy dzielenia się wiedzą i najlepszymi praktykami biznesowymi. 

Na stronach magazynu Outsourcing&More oraz Outsourcing&More Polska, uczestnicy projektu SSC Lions zyskują miejsce na wywiady, prezentacje liderów biznesu, dzielenie się innowacyjnmi rozwiązaniami optymalizującymi pracę centrów usług wspólnych oraz szereg innych publikacji.

Dzięki bazie firm zrzeszonych w Klubie Pro Progressio, członkowie SSC Lions mają dostęp do najlepszych agencji rekrutacyjnych w  Polsce. Zyskują także nieograniczoną możliwość SSC Lions zamieszczania ogłoszeń rekrutacyjnych na stronach OutsourcingPortal.eu. Jest to platforma internetowa sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce, którą miesięcznie odwiedzają dziesiątki tysięcy osób zainteresowanych pracą i poszerzeniem wiedzy z zakresu BPO i SSC.

Członkowie SSC Lions mogą występować z własnymi inicjatywami tworzenia grup roboczych składających się z przedstawicieli Centrów Usług Wspólnych, firm doradczych, konsultingowych oraz instytucji otoczenia biznesu. Przy wsparciu Pro Progressio członkowie SSC Lions mogą tworzyć nowe standardy jakości pracy, dzielić się wiedzą i komunikować wyniki swoich prac.

Na co dzień członkowie SSC Lions są informowani o wydarzeniach branżowych, raportach oraz innych opracowaniach dotyczących sektora usług wspólnych. Mogą także współtworzyć opracowania realnie wpływające na postrzeganie sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. 

Dołącz do SSC Lions już dziś! - opis projektu

 

Do góry
Bądź na bieżąco Zapisz się na newsletter: